“Укрзалізниця” планує розділити перевезення на класи

Кравцов заявив, що ПАТ “Укрзалізниця” планує розділити пасажирські перевезення на три сегменти: економ, стандарт і комфорт.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

“Така категорійність допоможе пасажиру чітко розуміти, на який поїзд він купує квиток та які умови він отримає за ці кошти. Таким чином, ми виділимо соціальний сегмент перевезень, пасажири якого менш захищені та найбільше відчувають підвищення вартості проїзду, і люкс-сегмент, пасажири якого не так вразливі до підвищення вартості. Після такого розподілу перевезень, якщо ми будемо підвищувати вартість приїзду, то в першу чергу це стосуватиметься не бюджетного класу”, – повідомив очільник ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Також він назвав кількість пасажирів, що скористалася послугами УЗ протягом літа.

“Цього літа ми перевезли майже на півмільйона пасажів більше, ніж влітку 2017 року, це на 5,2 тис. пасажирів більше щоденно. Досягти таких результатів вдалося завдяки підвищенню ефективності використання рухомого складу, а саме призначення додаткових поїздів у загальному обігу з цілорічними без задіяння додаткових складів, а також за рахунок використання вагонів-трансформерів із мінімізацією простоїв у пунктах формування та обороту складів”, – розповів Кравцов.

У період масових літніх перевезень УЗ призначила 22 додаткові поїзди та 10 поїздам збільшила періодичність курсування.

“Завдяки цьому в середньому за добу ми пропонували своїм пасажирам 140 тис. місць, при цьому населеність поїздів складала більше 93 %”, – зазначив Кравцов.

Нагадаємо, що за перше півріччя 2018 року Укрзалізниця збільшила на 41 % обсяги перевезень контейнерів у складі контейнерних поїздів, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Syla.news

410 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up