Сенцов написав лист правозахисникам, в якому подякував за допомогу іншим політв’язням

Політв’язень Олег Сенцов написав листа російським правозахисникам Миколі та Тетяні Щур. В ньому він подякував правозахисникам за допомогу, надану йому та іншим політв’язням. Тим часом We the People збирає голоси для петиції, аби питання українського режисера, що голодує вже 115 днів, розглянули в Білому домі.

Про це правозахисниця Тетяна Щур повідомила у Facebook.

«Прийшов лист від Олега від 29 серпня. Дуже швидка відповідь, тому що наш з Миколою Щуром лист він отримав теж 29-го», — написала вона.

Щур зазначила, що працює система «ФСИН-письмо» система електронних листів ув’язненим в РФ.

«Про здоров’я він нічого не пише, але, як завжди, пише, що не треба за нього хвилюватися. Загалом, все, як завжди. Але ось, що важливо. Він дякує всім, хто йому допомагає, особливо всім, хто робить щось для тих, за чиє звільнення, він, власне і бореться», — написала правозахисниця.

Вона додала, що Олег Сенцов просить не робити «невірних рухів», не порадившись з ним.

До прикладу, мешканка Одеси 1,5 місяці тому надіслала Сенцову бандероль з газетами. Її забрали на лінгвістичну експертизу, однак за вимогами в’язниці бандероль можна посилати лише раз у 3 місяці, тому наступну Олег зможе отримали лише через вказаний термін.

14 серпня Олега Сенцова відвідала у колонії російська правозахисниця Зоя Свєтова. Вони розмовляли з Олегом в його палаті. Питання обміну вони не обговорювали, однак, на думку Свєтової, він на це сподівається. В їх розмові український політв’язень назвав свій стан передкритичним.

Нагадаємо, що кримський режисер Олег Сенцов був засуджений до 20 років у російській в’язниці під фальшивими звинуваченнями в тероризмі, оскільки він виступав проти російської анексії Криму. Майже три місяці тому він почав голодування, вимагаючи звільнення не лише для себе, а й всіх 64 українських політв’язнів в Росії.

Європейський парламент вже звернувся до Володимира Путіна з проханням негайно звільнити Олега Сенцова та інших. Наразі складена петиція, яку планують спрямувати в Білий дім на підтримку українського режисера. Однак, вона потребує додаткового збору голосів, аби бути розглянутою.

Як відомо, світова спільнота звернулась до російського президента Володимира Путіна з проханням помилувати українського режисера. Проте в Росії наполягають на тому, що він має сам звернутися із відповідним клопотанням до Володимира Путіна.

Нагадаємо, на 100-ий день голодування політв’язня по всьому світу відбулися акції з масового надсилання листів на підтримку Олега до консульств Російської Федерації. 

Підтримати бранця Кремля та долучитись до петиції можна за посиланням  https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov

Syla.news

321 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up