На проспекті Свободи тривають ремонтні роботи

На проспекті Свободи  тривають роботи з реконструкції алеї від пам’ятника Тарасу Шевченку до статуї Матері Божої. Також облаштовують площу Марійську.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У зв’язку з ремонтними роботами проводять обстеження зелених насаджень.

«Було виявлено 4 дерева, які або вже є сухими або всихають. Зокрема, такі дерева було виявлено біля зупинки тролейбуса № 13 та біля статуї Марії. Дерево біля зупинки тролейбуса № 13 своєю кореневою системою руйнує тротуар і всихає. Його зрізали на початку серпня.

Вчора зрізали два дерева біля статуї Марії: одне було всохле, а друге також всихало. Зрізавши дерева, ми залишили трохи вищий стовбур для зручності викорчовування коріння. На їх місці буде висаджено молоді насадження”, – розповів  Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької Р А.

Впорядкування зелених насаджень є обов’язковим, оскільки  пошкодження коріння під час ремонту може призвести до швидшого погіршення стану дерев.

«На місці зрізаних дерев будуть висаджені нові і якісні дерева після ремонту в жовтні. Щодо сорту ще думаємо, можливо це будуть тюльпанові дерева», – пояснила Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Завершити ремонтні роботи планують до кінця листопада.

Syla.news

311 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up