Масштабна культурна подія: у Львові відбудеться сьомий Фестиваль партнерства

Вже традиційно у Львові відбудеться одна з наймасштабніших українсько-польських подій – сьомий Фестиваль партнерства. Захід відбуватиметься з  7 по 9 вересня на площі Ринок. Мета фестивалю – привернути увагу відвідувачів на мистецький доробок, створений співпрацею поляків та українців. Він є прикладом європейського добросусідства.

« Програма фестивалю розроблена так, що кожна його частина була цікавою і важливою для мешканців та гостей Львова і Львівщини», – зауважує Генеральний Консул Республіки Польщі у Львові Рафал Вольські.

У заході візьмуть участь офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Польські політичні, громадські та культурні діячі разом з українськими колегами ділитимуться досвідом на Форумі.

«Родзинкою» заходу буде мобільне веломістечко для дітей, проте дорослі цього дня теж можуть пересісти на двоколісних.

«Під час «Форуму партнерства» можна обговорити ідеї нових проектів, поговорити про туризм, культуру.  Думаємо, що у день заходу багато урядових посадовців їздитимуть на велосипеді, як це було торік. Адже тема велосипедів, мобільності є досить значною », – наголошує Андрій Москаленко, заступник Міського Голови Львова з питань розвитку.

Упродовж фестивалю виступатимуть українські та польські музичні колективи,  заплановані різножанрові виставки.

«Під час «Форуму Партнерства» обговорюватимуться дві ключові теми – культура та туризм. Ми хочемо зробити неформальне обговорення. До нас завітають 12 спікерів, які матимуть абсолютно живу дискусію із залом. Розглядатиметься питання пріоритетів розвитку та способів підтримки культури та туризму міста, регіонів», – розповідає Оксана Благовісна, т.в.о. директорка департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА.

Вхід на всі акції фестивалю-вільний.

Христина Генсьорська, Syla.news

 

 

383 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up