Lviv Coffee Festival: як кава втілила ідеї в реальність

Чи є ще в Україні місто, окрім Львова, в якого стільки різних синонімів? Мабуть, ні. Бо ж коли говорять про місто серед дощів, маленький Париж, українську Венецію, чи місто із запахом шоколаду, то всім зрозуміло, що це – Львів. І без сумніву, Львів першим спадає на думку, коли говорять про місто з ароматом кави.

Колись всім відомий галичанин Юрій Кульчицький привчив до кави віденців. Поступово, мода на каву прийшла і до Львова. І не дивно, що в славетному місті є люди-кавомани, які продовжують традиції, цінують якість та смак, дбають про культуру споживання кави чи то вдома, чи в кав’ярні.

Серед кагорти сучасників-кавоманів Львова, без сумніву, можна назвати Маркіяна Бедрія, Вардкеса Арзуманяна, Арсена Шлапака та інших.

Усвідомлюючи всю силу смаку кави для львів’ян і те, що кава, по суті, є символом Львова, спочатку ентузіасти, а тепер вже справжні цінителі напою зрозуміли, що можуть зробити для міста набагато більше, аніж просто варити надзвичайно смачну каву в кав’ярнях.

Читати також:  #Lviv Coffee Festival 2018 (відкриття)

Спочатку були мрії. За горнятком кави почали з’являтись плани, і вже незабаром почали реалізовуватись.

І от 12 років тому, у Львові пройшов перший фестиваль кави. Спочатку було складно, зате цікаво. Але завжди було кавово. За 12 років було багато всього: і злетів, і падінь, і посмішок, і сліз. Було солодко, а бувало і з присмаком гірчинки. Але все пережите не лише загартовує, але й надихає.

Тепер же Lviv Coffee Festival – захід, який єднає людей не лише з різних міст України, але й з різних міст Світу.

“Фестиваль кави за роки своєї історії не просто вплинув на кавовий ринок у Львові зокрема, а й в Україні загалом. Вже 11 років у кінці вересня Lviv Coffee Festival збирає близько 150-ти тисяч людей, яких об’єднує кава. Запитайте у Вашому відділі маркетингу, хто і як ще може зібрати таку цільову аудиторію в одному місці протягом чотирьох днів”, – розповів Андрій Сидор, організатор та засновник фестивалю, керівник DikArt Creative Marketing Company.

Організатори стверджують, що кавовий фестиваль – це те, чим пишаються львів’яни. До того ж з’являється гарна нагода запросити старих друзів чи знайомих до Львова на каву, показати іноземцям чим живе місто і як розвивається, дозволити собі посмакувати як традиційну, так і зовсім неординарну каву.

Читати також:  Прибуток "Галки" знизився удвічі

Щороку на фестивалі обирають найкращу кав’ярню. Це не лише почесне звання, але й виклик. Це стимул добросовісної конкуренції серед численних закладів Львова. Протягом періоду голосування одразу ж видно, наскільки високий рівень кавової культури у Львові і як сильно кожна з кав’ярень прагне розмістити на стіні грамоту з надписом: “Найкраща кав’ярня року”.

“Смачної Вам кави та гарного настрою у будь-яку погоду!” – побажали львів’янам та гостям міста організатори фестивалю.

2018-го року Lviv Coffee Festival відбуватиметься із 13 по 16 вересня на проспекті Свободи.

Марта Лазарчук, Syla.news

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up