Xiaomi Mi Mix 3 отримає технологію майбутнього

Минулого тижня Xiaomi продемонстрував рендер майбутнього флагмана Mi Mix 3, який показав свій механізм слайдера. Директор з управління продуктами Donovan Sung підтвердив наявність 5G.

Про це повідомляє портал “Знай.ua“.

Телефон планують представити в жовтні, набагато раніше, ніж всі мережі 5G будуть запущені” але Сун говорить, що компанія “не може дочекатися офіційного виходу 5G в наступному році”.

Що стосується того, чого можна очікувати від реалізації Xiaomi 5G-мережі, Sung повідомляє про швидкість завантаження, яка “більш ніж у 10 разів швидше, ніж швидкості 4G”. Це не так багато, враховуючи величезні зміни в технології 4G.

На фотографії показано Mi Mix 3 з використанням різних мереж на тестовому об’єкті, в тому числі одне LTE-з’єднання, яке може бути потенційним підключенням для 5G. Проте насправді це не говорить про теоретичні можливості телефону. Багато чого буде залежати від тих мереж, які оператори будуть використовувати по всьому світу.

Тим не менш, це найбільш помітний пристрій з підтримкою 5G, оголошений на сьогоднішній день. Moto Z3 отримає 5G сумісність через Moto Mod з модемом Snapdragon X50, в той час як Huawei і LG оголосила про плани випуску телефонів 5G в першій половині наступного року.

Хоча в Україні 5G з’явиться нескоро, сенс купувати цей смартфон все ж є через його характеристики, які не впливають на мережу.

Syla.news

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up