Верховна Рада розпочала нову сесію. Порядок денний на тиждень – провалено

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що наближення виборів в Україні та політичні емоції не дозволять перешкодити планомірній роботі парламенту. Про це він сказав під час відкриття пленарного засідання 9-ї сесії ВРУ.

Повідомляє кореспондент Sуla.News.

За його словами, наразі Україна стоїть перед важливими і критичними викликами, Зокрема, зовнішніми і внутрішніми викликами – продовження російської агресії та наближення виборів.

Також Парубій запевнив, це буде “період шансів”  та “вікна можливостей”.

“Я впевнений, що відчуття відповідальності у більшості депутатів, інтереси держави будуть на першому місці. Ми зможемо працювати системно, планово і результативно”, – заявив він.

При цьому Верховна Рада не змогла затвердити порядок денний на поточний тиждень.

За словами спікера парламенту Андрія Парубія, тепер Рада не зможе розглянути частину питань щодо інтелектуальної власності та національної безпеки і оборони, а перейде лише до законопроектів, які потребують ухвалення у другому читанні, та до питань ратифікації.

 

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up