В Україні стартувала робота освітніх центрів для дітей з особливими потребами

В Україні стартувала робота освітніх центрів для дітей з особливими потребами

У вересні в Україні стартувала робота мережі інклюзивно-ресурсних центрів, які надають спеціальні послуги дітям з особливими освітніми потребами. 

Про це повідомляє президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Усього з початку цього навчального року в Україні розпочали свою роботу 322 інклюзивно-ресурсних центрів, із яких 41 – на Київщині.

“3 вересня, Марина відкрила Бориспільський ІРЦ. Саме такі сучасні центри сприятимуть запровадженню нових та прогресивних підходів у роботі з «особливими» дітьми”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 3 вересня, президент зауважив, що в Україні розпочала роботу нова українська школа.

“Освіта стає інтерактивною, стає такою, що вже маленькі учні точно будуть мати можливість найактивніше спілкуватися і обмінюватися досвідом зі своїми колегами з ЄС», – наголосив президент під час привітання школярів із початком навчального року.

Він додав, що це стало наслідком ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі, наближення України до європейської родини, отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та здешевлення авіаквитків до Європи.

Раніше президент повідомив про переклад Саламанської декларації українською мовою.

Syla.news 

Коментувати

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up