В Україні стартувала робота освітніх центрів для дітей з особливими потребами

У вересні в Україні стартувала робота мережі інклюзивно-ресурсних центрів, які надають спеціальні послуги дітям з особливими освітніми потребами. 

Про це повідомляє президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Усього з початку цього навчального року в Україні розпочали свою роботу 322 інклюзивно-ресурсних центрів, із яких 41 – на Київщині.

“3 вересня, Марина відкрила Бориспільський ІРЦ. Саме такі сучасні центри сприятимуть запровадженню нових та прогресивних підходів у роботі з «особливими» дітьми”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 3 вересня, президент зауважив, що в Україні розпочала роботу нова українська школа.

“Освіта стає інтерактивною, стає такою, що вже маленькі учні точно будуть мати можливість найактивніше спілкуватися і обмінюватися досвідом зі своїми колегами з ЄС», – наголосив президент під час привітання школярів із початком навчального року.

Він додав, що це стало наслідком ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі, наближення України до європейської родини, отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та здешевлення авіаквитків до Європи.

Раніше президент повідомив про переклад Саламанської декларації українською мовою.

Syla.news 

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up