В Україні можна буде змінити оператора без втрати номера

Наступного року запрацює послуга перенесення номера. Можна буде змінити одного оператора на інший, при цьому залишаючи свої контакти.

Про це повідомляє видання “ВСВІТІ“.

Оператори мають адаптувати цю функцію до 1 лютого 2019 року, які до того часу повинні встигнути облаштувати локальні бази з номерами телефонів клієнтів та підключити їх до єдиної системи перенесення номерів.

Читати також:  Свою "гарячу лінію" має кожне комунальне підприємство Львова

У квітні наступного року кожен українець матиме змогу перейти на послуги іншого оператора без зайвих витрат та за максимально короткий проміжок часу.

Послуга перенесення телефонного номера називається, розшифровується як mobile number portability, з’явилася на ринку ще у 1999 році у Великобританії і Нідерландах.

Основна характеристика – можливість змінювати оператора, але при цьому переносити номер телефону, включаючи префікс, за бажанням абонента у багатьох країнах Європи, в США і Канаді.

Читати також:  З 1 травня відбудуться зміни щодо номерів телефону

Syla.news

380 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up