У Львові відбудеться виставка-конкурс для моделістів

У Львові відбудеться виставка-конкурс моделей Lviv Scale Models Fest 2018.  На виставці будуть представлені технічні роботи авторів з Білорусі, Литви, Польщі, України. Виставка пройде 15-16 вересня у Палаці мистецтв.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Моделізм об`єднує людей дуже різних професій, з різних місць, країн та континентів. Від початку проведення виставок в 2012 році, «Lviv Scale Models Fest» відвідували учасники з усієї України та 7 зарубіжних країн. Тому, третя мета виставки — це зустрічі, обмін досвідом, демонстрація майстерності”, – розповідає голова оргкомітету, голова Правління ГАІТЕТ Юрій Кисіль.

Як зазначають організатори, моделісти готують свої кращі роботи до виставки.  На конкурсі, окрім “класичних” конкурсів, будуть представлені роботи, присвячені тематиці української військової техніки АТО.

Взяти участь у конкурсі може кожен моделіст. Для участі потрібно зареєструватися на сайті виставки, або на місці проведення у день відкриття до 11.00 год. З 1 липня успішно почалася і продовжується реєстрація учасників на сайті виставки. Учасники можуть виставити свої роботи тільки на конкурс, або тільки на виставку.

Як повідомляється, представлені на конкурсі моделі будуть оцінюватися в дев’яносто п’яти категоріях, в тому числі 18 категорій для юніорів у двох вікових групах. Також будуть вручатися Гран-прі — приз глядацьких симпатій та спеціальні призи спонсорів та партнерів.

Також відбудуться майстер-класи для початківців та давно практикуючих моделістів.

 

Syla.news

240 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up