Транзитні перевезення між Росією та Україною впали у 5 разів

Транзитні перевезення між Росією і Україною з 2012 року зменшились більш ніж у 5 разів. При цьому  зменшилися обсяги також пасажирських перевезень. Так, у 2013 році обсяг перевезення становив більш ніж 5 млн осіб, тоді як за результатами 2017 року перевезено менш ніж 1 млн пасажирів.

Про це заявив в.о. голови Укрзалізниці Евген Кравцов в ефірі Радіо НВ, пише “Українська правда”.

“Експортно-імпортні операції, які дозволені, з та до Росії також зменшилися у кілька разів з початку військових дій. Якщо говорити про транзитні перевезення, то вони з 2012 року зменшились більше ніж у 5 разів”, – сказав він, добавивши, що здебільшого з Росії завозиться переважно вугілля, матеріали для будівництва.

При цьому Кравцов зазначив, що втрата транзиту для Укрзалізниці, це мінус, адже такі перевезення надають більше доходів ніж внутрішні: “Вартість транзитних перевезень переважно у 4 рази дорожча від внутрішніх”.

“На сьогодні у нас є сполучення з Росією, але пасажиропотік зменшується з року в рік. Втрата транзиту, не тільки з Росії, але й з Середньої Азії, через  обмеження з боку РФ і у інших напрямках, є дуже суттєвим і серйозним економічним питанням для безперебійної роботи Укрзалізниці. І ті кошти, які недоотриманні з транзиту їх необхідно отримати на внутрішньому ринку. Для цього необхідно більше підвищувати тарифи на внутрішньому ринку”, –  сказав він. 

Нагадаємо, раніше Омелян повідомив про намір припинити залізничне сполучення зі столицею Росії – містом Москва.

Також Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в межах її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, включно з припиненням пасажирського сполучення із РФ.

При цьому міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що відомство розробило заходи у відповідь на можливе припинення Україною залізничного та автобусного сполучення з РФ.

 

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up