Самотність стрімко поширюється серед молоді

Медики, політики та просто пересічні громадяни у всіх країнах світу дедалі більше переймаються проблемою самотності.

Дослідники визначають самотність як суб’єктивну соціальну ізоляцію, відчуття відсутності бажаних соціальних контактів. Щоб дізнатись, як багато людей почуваються самотніми, видання The Economist та американська некомерційна група Kaiser Family Foundation провели опитування людей у ​​трьох багатих країнах.

Дослідження показало, що понад 9% дорослих – у Японії, 22% в Америці та 23% – у Британії завжди чи часто відчувають себе самотніми або не мають достатнього спілкування.

Читати також:  Приборкати інформаційний спротив. У Зеленського мріють про контроль над соцмережами

Вважається, що основною причиною цього є технології. Часто провина лягає на смартфони та соціальні медіа. Дані свідчать про те, що частка підлітків у віці 15 років, які почуваються самотніми у школі, значно зросла у період між 2003 та 2015 роками.

Різке падіння числа американських підлітків, які виходять кудись без батьків, почалося у 2009 році, коли набули поширення мобільні телефони. Замість того, щоб зустрічатися особисто, молодь стала усе частіше спілкуватися в Інтернеті.

Читати також:  106 років у самотності: британка відкрила свої секрети довголіття

Деякі психологи стверджують, що постійний моніторинг світлин інших людей може викликати відчуття ізольованості та самотності.

Проте, не зовсім зрозуміло: тривале використанням соціальних засобів масової інформації викликає почуття самотності чи навпаки.

Syla.news

474 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up