При повторному голосуванні парламент підтримав порядок денний на тиждень

Верховна Рада таки підтримала порядок денний для роботи у період з 4 по 7 вересня. Низка пунктів, відповідно до документу, стосується євроінтеграційних питань.

“Я прошу всіх підтримати, голосуємо за порядок денний, голосуємо за рух України в напрямку інформаційної безпеки, євроінтеграції та транскордонного співробітництва”, – сказав Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Упродовж наступних днів депутати розглянуть проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної , про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва, про управління об’єктами державної власності щодо впорядкування процедури відчуження суб’єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам. А ще проект закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру, щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів, про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку тощо.

Нагадаємо, вранці 4 вересня парламент розпочав роботу нової сесії.

Syla.news

 

281 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up