Президент закликає підтримати законопроект про нове привітання військовослужбовців

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій та груп закликав підтримати законопроект про зміни статуту Збройних Сил України щодо військового вітання «Слава Україні».

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва президента.

“Ті з Вас, хто дивилися Парад побачили, що відбулися відповідні зміни у військовому привітанні. Вони були розроблені з урахуванням урядових пропозицій, пропозицій Міністерства оборони. Внесені зміни у статути ЗСУ як відомо є законами. І мені поведінка наших воїнів на Параді – той ентузіазм, коли вони нарешті почали вимовляти «Слава Україні» – лише додали впевненості в тому, що це треба робити зараз вже і негайно”, – сказав Порошенко.

Також, за його словами, змінюється позиція ультимативного звернення «товариш» на можливість звернення «пан».

Він також підкреслив, що під час військового параду вся країна побачила звіт влади по створенню нової української армії.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко наголосив, що військово-технічна сфера є одним з головних пріоритетів міжнародної співпраці.

Syla.news

 

252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up