Microsoft хоче спростити Skype

Microsoft вирішила видалити зі Skype функцію Highlights, що є аналогом історій з Instagram, і спростити інтерфейс програми. Таку заяву зробив Пітер Скіллман, директор з дизайну Skype. За його словами, нововведення не знаходило належної популярності серед користувачів, а значить, в його подальшій присутності немає ніякого сенсу.

Про це повідомляє iTechua.

“Працюючи над Skype, наша команда прагнула максимально врахувати побажання користувачів. Ми вивчили, як саме люди використовують додаток Skype, щоб зробити взаємодію з ним більш ефективною. Для цього ми створили сайт Uservoice, де кожен міг вказати нам, на чому зосередитися”, – говорить Скіллман.

Пітер Скіллман

Відмова від функції Highlights, впевнений директор, спростить інтерфейс програми та дозволить користувачам зосередитися на його основній функції.

Читати також:  У Львові стартувала програма "Інтернет речей" (Коментарі)

Оскільки Skype – це в першу чергу сервіс для здійснення дзвінків та обміну повідомленнями, то і увага розробників відтепер буде сконцентрована саме на цьому.

Вимушений даунгрейд відбудеться 30 вересня цього року. Саме тоді має вийти оновлення, яке видалить з інтерфейсу Skype частина невикористовуваних функцій.

До того моменту у користувачів все-таки буде можливість завантажити всі повідомлення, які були опубліковані в рамках функції Highlights.

Читати також:  Компанія Apple представила 4 нових розробки

Syla.news

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up