Збройні сили США отримали український 3D радар

Збройні сили США використовуватимуть радіолокаційну станцію 3D для протиповітряної оборони, яка є розробкою українського державного підприємства СЗТФ «Прогрес».

Про це повідомляє портал Defese Blog.

“Управління контрактами міністерства оборони США отримало від України радіолокаційну станцію 3D для протиповітряної оборони”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відправником вантажу було державне підприємство “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “ПРОГРЕС””.

Сама радіолокаційна станція типу 36Д6М1-1 призначена для виявлення, розпізнавання та супроводження повітряних цілей на середніх і малих висотах в умовах інтенсивного застосування противником активних та пасивних завад.

Станція також здатна з високою ефективністю виявляти цілі, що летять на великих висотах, і може використовуватися як автономно, так і у складі автоматизованих систем управління ППО/ВПС.

Зазначається, що раніше компанія ТОВ “КІТ”, яка пов’язана з Росією, неодноразово пробувала завадити постачанню української радіологічної станції до Сполучених Штатів.

Syla.news

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up