У Львові відбудуться урочистості до святкування Дня батька

У неділю, 16 вересня , на проспекті Свободи відбудеться захід присвячений Дню батька.  Захід пройде з 15.00 до 17.30 год біля пам’ятника Тарасу Шевченку.  Організатор – Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляють організатори, мета заходу – піднести значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька, як голови родини, показати важливість ролі батька у вихованні дітей, як майбутніх батьків української нації.

«Це не просто свято Дня батька — це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння як для чоловіків, жінок і дітей важливості Батька і батьківства в українській родині. Це повага і пошана, це і відповідальність членів родини щодо батька”, – зауважують організатори.

Участь в заході візьмуть представники громадських організацій, християнських церков м. Львова, творчі, співочі та танцювальні колективи.

Syla.news

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up