Школярам проведуть уроки сортування сміття

У понеділок, 3 вересня, деякі школи Львова розпочнуть новий навчальний рік з уроку про екологічну культуру. Так, у школах № 7 та № 71, що на Знесінні та у Кривчицях, учнів навчатимуть, як правильно сортувати сміття. У такий спосіб місто дасть старт загальноміській інформаційно-просвітницькій кампанії щодо раціонального поводження з відходами серед школярів.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Екологічні активісти спільно із працівниками ЛКП «Зелене місто» розповідатимуть школярам про сортування, переробку сміття та способи зменшення його кількості у повсякденному житті.

«Ми пояснимо дітям, для чого потрібно сортувати сміття. Також на практиці покажемо, як це робити. Для цих уроків ми привеземо у школи чисту вторсировину: папір, склотару, пластикові упаковки та спеціальні сортувальні бокси. Друга частина уроку буде інтерактивна — це рухливі еко-ігри з виконанням певних завдань, зокрема на швидкість чи кмітливість», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Згодом в інших школах міста екологи з фахівцями ЛКП «Зелене місто» проведуть серію навчальних лекцій, воркшопів та конкурсів зі збору вторсировини.

«Долучаючись до тематичних заходів, беручи участь у конкурсах, діти нестимуть ідею сортування сміття з подальшою його переробкою в родини. І це є головним для запровадження європейського досвіду у Львові. Ми розповідатимемо, що відбувається зі сміттям під час та після переробки. Відтак, діти будуть більш вмотивовані сортувати його в себе вдома, можливо, навіть мотивуватимуть батьків», — додає Вадим Ноздря.

Нагадаємо, львівські школи цього року відмовились від традиційних лінійок на 1 вересня, тож розпочнуть навчання з уроків толерантності, флешмобів та екскурсій.

Syla.news

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up