На Львівщині стартують наймасштабніші військові навчання в Україні

З 3 вересня в Україні розпочинаються найбільші міжнародні військові навчання Rapid Trident-2018. Відкриття навчань відбудеться у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у селі Старичі Яворівського району Львівської області.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

Навчання триватимуть 13 діб, тобто з 3 по 15 вересня.

Відомо, що цьогоріч у навчаннях візьмуть участь близько 2300 військовослужбовців із України, США, Болгарії, Грузії, Великої Британії,Литовської Республіки, Республіки Молдова, Азербайджану, Польщі, Румунії, Туреччини, а також військовослужбовці литовсько-польсько-української бригади та країн НАТО.

Натомість, в минулому році у навчаннях Rapid Trident взяли участь 2,5 тисяч військовослужбовців з 15 країн світу. Крім України і США у маневрах взяли участь армії з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії.

Наталія Козак, Syla.news

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up