Гройсман розповів про стратегію у переговорах із МВФ стосовно підвіщення ціни на газ

Прем’єр-міністр розповів про нову стратегію у перемовинах із МВФ що стосуються підвищення вартості газу. За його словами уряд буде робити все для того, аби ціни конструктивними та мали мінімальний вплив на українців.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман у коментарі Еспресо.TV.

Раніше у Нацбанку повідомили, що Україна може отримати транш МВФ у розмірі близько $2 млрд до кінця осені. Однак, однією з вимог Фонду для подальшого фінансування залишається підвищення ціни на газ для населення.

Вже у середу місія МВФ прибуде до України, хоча напередодні Кабінет міністрів відклав питання про підвищення ціни на газ.

Гройсман зазначив, що це питання дуже чутливе для українців, тому під час перемовин з МВФ він сподівається на конструктивну дискусію.

Очільник уряду нагадав, що у питанні з МВФ йдеться про зовнішні забов’язання, а для України дуже важливо мати можливість працювати з міжнародними фінансовими ринками. Оскільки у період з 2005 до 2013 року країна набрала боргів на $50 млрд.

Syla.news

311 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up