Благодійність замість квітів: як святкують Перший дзвоник у музичній спецшколі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У понеділок, 3 вересня, перший дзвоник пролунав у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті імені Соломії Крушельницької.

У цьому році двері єдиної спеціалізованої музичної школи-інтернату на весь Західний регіон України відчинились для 35 першачків. Загалом у школі навчається 415 дітей. Про це розповів директор Левко Закопець.

Протоісторія фахової музичної освіти своїми витоками виходить ще з ХVІІІ-ХІХ ст.

Ініціато­рами першої професійної музичної школи були Франц Ксавер Вольфганг Моцарт, Йоганес Рукґабер, Кароль Ліпінський та Іван Лаврівський, які жили й працювали у Львові.

Читати також:  Чи готові мешканці Львова до 1-го вересня? Опитування

Вони разом із громадою та очільниками міста домоглися дозволу цісаря Австро-Угорської імперії на відкриття першого професійно­го музичного навчального закладу – спеціальної професійної школи у Львові.

Упродовж усього часу існування тісна творча співпраця єднала школу з вищим навчальним музичним закладом – тепер Львівською національною музичною академією ім. М. Лисенка, під дбайливим патронатом якої розвиваються молоді таланти, поповнюючи її лави.

Цього року заклад долучився до акції “Благодійність замість квітів”, яку організував фонд “Таблеточки” три роки тому. Ініціативу проявили учні першого класу та їхні батьки. Ідею підтримала як дирекція школи, так і весь педагогічний колектив.

Читати також:  День знань у школах Львова: повний перелік заходів

Директор школи Левко Закопець розповідає: головне – аби учням було комфортно навчатись. Тому зі своїми вихованцями він спілкується як з друзями, а ще – вкладає в навчально-виховний процес душу та робить усе можливе для здобуття дітьми якісної музичної освіти.

Марта Лазарчук, Syla.news

1031 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up