Volkswagen підозрюють в заниженні показників бензинових двигунів

З`ясувалося, що автоконцерн Volkswagen, який нещодавно опинився в центрі скандалу з підробкою даних про викиди дизельних двигуні, міг також здійснювати маніпуляції з показниками викидів шкідливих речовин і бензинових. 

Про це пише видання Bild am Sonntag з посиланням на показання свідків з актів мюнхенської прокуратури, повідомляє «Коммерсант».

У ході засідання в листопаді 2015 року експерти Volkswagen повідомили, що автоматичні коробки передач Volkswagen, Audi і Porsche містили програми управління, які могли впливати на відомості про вихлопи.

Зокрема, це дозволило б виробнику маніпулювати даними про викиди CO2 і про витрату палива. При цьому в лютневій презентації 2016 містилися дані про те, як можна активувати програму управління автоматичною коробкою під час перевірки, щоб скоротити викиди.

Volkswagen відмовився коментувати виданню інформацію по суті поточного розслідування.

Автоконцерн опинився в центрі дизельного скандалу в 2015 році, коли американські регулятори з’ясували, що Volkswagen свідомо спотворював дані про шкідливі вихлопи в атмосферу. Влада США зобов’язала концерн відкликати 482 тисячі легкових машин марок VW і Audi, проданих в країні в 2009-2015 роках. Пізніше концерн домовився про викуп компанією автомобілів у споживачів і виплати їм компенсацій.

Syla.news

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up