ЄС пропонує скасувати сезонні часові переходи

Єврокомісія пропонує скасувати переведення годинників на літній та зимовий час. Таку ініціативу пропонують у Євросоюзі після того, як більшість опитаних його громадян висловилися за скасування переведення часу.

Про це повідомляє ВВС.

Відомо, що для впровадження ініціативи комісія Європи повинна узгодити рішення та висунути на голосування відповідний проект про скасування літнього часу. Його, відповідно мають затвердити як Європарламент, так і всі країни-члени ЄС.

Наразі в Україні, як і в ЄС, стрілки годинників переводять двічі на рік.

Подробиці рішення про скасування літнього часу Єврокомісія поки не оголошує, однак, ймовірно, вона може запропонувати кожній країні самостійно вирішувати, за яким часом жити.

Натомість в ЄС попереджають, що зміни повинні бути скоординовані між країнами-членами союзу. В іншому випадку можна очікувати збитків в економіці.

Раніше в Київраді вже пропнували скасувати перехід на літній час. У зв’язку із даними Всесвітньої організації охорони здоров’я. Відповідно до них у жителів країн, які змінюють час, на 8% виростає ризик інсульту та до 45% населення мають проблеми зі сном.

Syla.news

511 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up