Зубко заявляє про рейдерську атаку на будівельну реформу

Зубко заявляє про рейдерську атаку на будівельну реформу

Окружний суд Києва призупинив введення в дію нового закону про державні будівельні норми. Попри те, що головні державні будівельні норми щодо планування і забудови територій в країні не змінювались з 2002 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

“Україна рухається в ЄС, прагне бути незалежною і демократичною державою, а ДБН досі діють за радянськими принципами. Тому, коли ми кажемо про щільність і поверховість забудови, зелені парки, вулиці та дороги, дитячі садки та школи – це питання ДБН, які Мінрегіон змінює за сучасними стандартами і приводить у відповідність”, – пише Геннадій Зубко.

Та пояснює, що до зміни будівельних норм міністерство готувалось три роки.

Зубко заявляє про рейдерську атаку на будівельну реформу

“І коли цей ДБН був прийнятий і з першого вересня мав запрацювати, ми отримуємо ухвалу окружного адміністративного суду м.Києва, який зупиняє його дію. Практично своїм рішенням, суддя зупинив реформу будівельної галузі, яка б мала забезпечити безпечні та комфортні умови для кожного українця в європейських містах”, – каже він.

За повідомленням прес-служба Кабінету Міністрів,  Мінрегіон буде відстоювати свою позицію у судовому порядку. Зокрема, уже підготовлено подання до суду про проведення розгляду справи у відкритому режимі.

Нагадаємо, у квітні Мінрегіон пропонував обмежити висотність та щільність забудов, забудови в зелених зонах, обмеження забудови щодо безпеки евакуації, обмеження щільності та поверховості тощо. У ДБН щодо вулиць та доріг серед іншого обмежуються паркування на тротуарах та дорогах, встановлюються норми щодо безпекового облаштування доріг. ДБН щодо шкільних будівель передбачає обов’язкове облаштування інклюзивного простору, впровадження енергоефективних заходів, збільшення площі навчальних класів.

483 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up