Жінки публікують відверті фото в Мережі не для чоловіків, - австралійські вчені

Жінки публікують відверті фото в Мережі не для чоловіків, – австралійські вчені

Результати нового дослідження австралійських вчених, опубліковані напередодні в науковому журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, показали, що жінки роблять сексуальні знімки не для чоловічої статі.

Про це пише Maxim.

Вчені з університету Нового Південного Уельсу в Австралії проаналізували 68 тисяч сексуальних селфі жінок в Instagram і Twitter з 113 різних країн світу, аби з’ясувати, навіщо вони публікують в Мережі відверті кадри.

Жінки публікують відверті фото в Мережі не для чоловіків, - австралійські вчені

В результаті з’ясувалося, що сексуальні фотографії найбільш часто публікують жінки з регіонів з високою нерівністю в доходах. Таким чином, автори дослідження довели, що головною мотивацією в публікації сексуальних знімків є конкуренція з іншими жінками.

«У сучасному суспільстві сексуальність допомагає генерувати більш високі доходи, соціальний статус і впевненість в собі. Ми не знайшли зв’язку з гендерною нерівністю або бажанням показувати оголене тіло чоловікам, але ми знайшли зв’язок з економічною нерівністю. Це говорить про те, що жінки роблять сексуальні селфі, щоб скласти конкуренцію іншим жінкам», – говорить автор дослідження Хендіс Блейк.

Нагадаємо, The New York Times пояснив як правильно займатись сексом в каное.

Syla.news

1269 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up