В Україні офіційно відмінили аналогове телебачення

В Україні офіційно відмінили аналогове телебачення

Уряд продовжив термін використання радіотехнології «Аналогове телевізійне мовлення».Таким чином Україна переходить на цифрове мовлення задля забезпечення конституційних прав громадян на безперешкодне отримання інформації. 

Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

За рішенням Кабміну України, 31 липня 2018 року аналогове мовлення спочатку було припинено в Києві та Кіровоградській області. У решті областей  визначений перехід до цифрового телебачення має відбутися до 31 серпня 2018 року.

Як зазначається у повідомленні, виконання цього рішення забезпечить безперервність телерадіомовлення на всій території України та вільний доступ громадян до інформації.

Однак місцеві мовники, що ще не мають цифрових ліцензій, продовжують транслювати свої програми в аналоговому мовленні.

Як зазначив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, аналогове телебачення “неодмінно вимикають на заміну більш прогресивному цифровому стандарту, перевагами якого є висока якість телевізійного сигналу та більша кількість програм”. За його словами, насамперед, відчують різницю у перегляді телепрограм саме телеглядачі ефірного телебачення, які сьогодні приймають телепрограми, використовуючи кімнатну, зовнішню або колективну антену.

Syla.news

Коментувати

613 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up