У школах Знесіння та Кривчиць на першому уроці розкажуть, як правильно сортувати сміття

У школах Знесіння та Кривчиць на першому уроці розкажуть, як правильно сортувати сміття

У школах № 7 та № 71, що на Знесінні та у Кривчицях  навчальний рік розпочнеться з уроку про екологію. Урок пройде 3 вересня до Дня першого дзвоника.  Таким чином розпочнеться загальноміська інформаційно-просвітницька кампанія щодо раціонального поводження з відходами серед школярів.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На уроці школярі слухатимуть, як правильно сортувати та переробляти сміття.

«Ми пояснимо дітям, для чого потрібно сортувати сміття. Окрім того, практично покажемо, як це робити. Для цих уроків ми привеземо у школи чисту вторсировину: папір, склотару, пластикові упаковки та спеціальні сортувальні бокси. Друга частина уроку буде інтерактивна — це рухливі еко-ігри з виконанням певних завдань, зокрема на швидкість чи кмітливість. Ми розповідатимемо, що відбувається із сміттям під час та після переробки. Відтак, діти будуть більш вмотивовані сортувати його в себе вдома, можливо, навіть мотивуватимуть батьків», – пояснює директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Невдовзі серію навчальних лекцій проведуть в інших школах.

Syla.news

Коментувати

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up