Супрун: лише 1% імпортних ліків завезені з Росії

Супрун: лише 1% імпортних ліків завезені з Росії

Міністр охорони здоров’я спростувала інформацію про те, що Україна є найбільшим покупцем російських ліків. 

Про це на офіційній Facebook-сторінці повідомила міністр охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Росія виробляє брехню у промисловому масштабі. На цей раз фабрика кремлівських фейків видала новину, що Україна нібито найбільший покупець російських ліків та загальний обсяг експорту фармацевтичної продукції до України склав 60,6 млн доларів за перше півріччя 2018 року. Звісно, це брехня”,  – йдеться у повідомленні.

За інформацією Державної служби статистики України у 2018 році, в період за січень-червень, імпорт російської фармацевтичної продукції становив всього 9,669 млн доларів. Це лише 1,05% Від загального обсягу імпорту фармацевтичної продукції в Україну за цей час.

“Загалом після окупації Криму та з початку розв’язання війни проти України продаж російських ліків в Україну стрімко зменшується. Якщо порівнювати перші 6 місяців 2018 та 2017 років, то об’єм імпорту фармацевтичної продукції з Росії знизився на 31,7% у грошовому еквіваленті”, – стверджує міністр охорони здоров’я.

За її словами міністерство працює над внесенням змін до постанови Уряду “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації”, аби заборонити взагалі ввозити російську фармпродукцію. А також над доповненням Закону України “Про санкції”, що забороняють використання в медичній практиці лікарських засобів, які виробляються на території Росії або правами на які володіє країна-агресор.

Syla.news

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up