Стало відомо, які школи отримають мультиборди від міста за успішне проходження ЗНО

Школи, де учні отримали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базових дисциплін – 200 та 400 балів – отримають додатково мультиборди в новому навчальному році.

Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, додатково мультиборди отримують 8 шкіл міста Львова:

 1. Львівська спеціалізована загальноосвітня школа № 8 з поглибленим вивченням німецької мови (1 мультиборд вже має)
  2. Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов (1 мультиборд вже має)
  3. Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови (2 мультиборди вже має);
  4. Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка (3 мультиборди вже має);
  5. Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 52 ім. М. Лобачевського з поглибленим вивченням математичних наук м. Львова (1 мультиборд вже має)
  6. Середня загальноосвітня школа № 42 м. Львова (1 мультиборд вже має)
  7. Середня загальноосвітня школа № 13 (1 мультиборд вже має)
  8. Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня — гімназія «Гроно» (2 мультиборди вже має).

“Якщо є 3 дітей, значить додатково три мультиборди піде в цей ліцей. І в кожну школу, де є переможці, плюс 1 мультиборд. Тому що маючи таке обладнання, вчителі зможуть ще краще пояснювати дітям хімію, фізику, математику. Ми повинні сьогодні бути в ногу з науково-технічним прогресом. Все, що найкраще є в світі, має бути у Львові: 3D принтери, сучасні кабінети. На це ми кошти жаліти не будемо, тому що це важливо для розвитку дітей. Мудрі діти — мудре місто — мудра країна”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, за результатами ЗНО,  у цьому році 17 учнів отримали по 200 та 400 балів. Кожен отримав подарунок від міста: за 200 балів — премію 2000 гривень 10 000 гривень – за 400 балів.

175 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up