Стало відомо, які школи отримають мультиборди від міста за успішне проходження ЗНО

Стало відомо, які школи отримають мультиборди від міста за успішне проходження ЗНО

Школи, де учні отримали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базових дисциплін – 200 та 400 балів – отримають додатково мультиборди в новому навчальному році.

Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, додатково мультиборди отримують 8 шкіл міста Львова:

 1. Львівська спеціалізована загальноосвітня школа № 8 з поглибленим вивченням німецької мови (1 мультиборд вже має)
  2. Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов (1 мультиборд вже має)
  3. Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови (2 мультиборди вже має);
  4. Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка (3 мультиборди вже має);
  5. Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 52 ім. М. Лобачевського з поглибленим вивченням математичних наук м. Львова (1 мультиборд вже має)
  6. Середня загальноосвітня школа № 42 м. Львова (1 мультиборд вже має)
  7. Середня загальноосвітня школа № 13 (1 мультиборд вже має)
  8. Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня — гімназія «Гроно» (2 мультиборди вже має).

“Якщо є 3 дітей, значить додатково три мультиборди піде в цей ліцей. І в кожну школу, де є переможці, плюс 1 мультиборд. Тому що маючи таке обладнання, вчителі зможуть ще краще пояснювати дітям хімію, фізику, математику. Ми повинні сьогодні бути в ногу з науково-технічним прогресом. Все, що найкраще є в світі, має бути у Львові: 3D принтери, сучасні кабінети. На це ми кошти жаліти не будемо, тому що це важливо для розвитку дітей. Мудрі діти — мудре місто — мудра країна”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, за результатами ЗНО,  у цьому році 17 учнів отримали по 200 та 400 балів. Кожен отримав подарунок від міста: за 200 балів — премію 2000 гривень 10 000 гривень – за 400 балів.

Коментувати

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up