Представники фірми «NanoAlps» презентували технології для будівництва та ремонту доріг у Львові

Представники фірми «NanoAlps» презентували технології для будівництва та ремонту доріг у Львові

Представники італійської фірми «NanoAlps» упродовж тижня у Львові презентували  свою технологію у галузі будівництва та ремонту доріг. Проектанти, комунальники та посадовці міської ради мали змогу ознайомитись з новими європейськими нанотехнологіями.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Технологія NanoAlps дозволяє зміцнити і поліпшити ґрунти, за допомогою використання екополімерів. Представники «NanoAlps» презентували три види продукції, яку можна використовувати при різному будівництві.

Зокрема, йдеться про NanoAlpsRSystemSoli — нанотехнологію для об’єднання і зміцнення ґрунту, яка переробляє малоцінні земляні будівельні матеріали у високоякісні; NanoAlpsRSystemDrain — нанотехнологію для несучих шарів ґрунту чи дренуючих поверхонь, яка дозволяє споруджувати водопроникні несучі шари і укріплень для поверхонь та NanoAlpsRSystemSAFE — нанотехнологію для непроникних мінеральних шарів, яка герметизує водонепроникні шари, створює ущільнення і очищає забруднені грунти.

«Як працює їхня технологія? Береться місцевий ґрунт, без піску, без щебіню, просто перемелюється фрезою і додається полімер і цемент. У такий спосіб утворюється основа для дороги, на яку потім стелиться асфальт. Ця основа замінює пісок і щебінь, який є дуже дорогий. Відповідно, здешевлюється вартість робіт, та й самі роботи відбуваються швидше. Тобто, під час будівництва чи ремонту дороги непотрібно використовувати звичні для нас будівельні матеріали, такі як пісок, глина, щебінь, а використовується наявний ґрунт, перемішаний з полімерною добавкою і цементом», — пояснює директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

Посадовці міської ради зацікавились пропозицією та запропонували співпрацю представникам італійської фірми.

«Після перегляду презентації нанотехнології італійської фірми „NanoAlps“, ми запропонували їм співпрацю, щоб як експеримент на невеликих ділянках вулиць Львова випробувати презентовану ними технологію і побачити, як вона працює», – зазначив Заступник міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства Сергій Бабак.

Syla.news

 

Коментувати

374 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up