Набули чинності нові правила виїзду з дитиною закордон: що треба знати

Набули чинності нові правила виїзду з дитиною закордон: що треба знати

29 серпня набули чинності зміни виїзду закордон дітей з неповних сімей. Внаслідок змін один з батьків  зможе самостійно повезти дитину в іншу країну, незалежно від  нотаріальної згоди іншого.

«Раніше виїзд дитини закордон був можливий тільки при наявності нотаріального дозволу чи відповідного рішення суду, тепер мама може поїхати з дитиною навіть коли батько має заборгованість аліментів 3-4 місяці. В такому випадку до решти документів додається довідка державного або приватного виконавця про заборгованість», – зауважує начальник Головного управління  юстиції Львівської області Тарас Грень.

Виїзд дитини дозволений терміном до 1 місяця для різних цілей – лікування, навчання, для участі в конкурсах, олімпіадах тощо.

Якщо один з батьків  сумлінно сплачує аліменти, але не проживає з дитиною, то він може поїхати з нею закордоном.  Для цього потрібно написати рекомендований лист тому з батьків, хто живе з дитиною. У письмовій заяві слід зазначити, куди і на скільки їде дитина.

Набули чинності нові правила виїзду з дитиною закордон: що треба знатиНабули чинності нові правила виїзду з дитиною закордон: що треба знати

В Головному управлінні юстиції зазначають: за порушення кимось з батьків умов перебування дитини закордоном передбачена адміністративна відповідальність. Покарання залежатиме від типу порушення.

 

Коментувати

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up