Хто зверху: вчені довели, що чоловічий інтелект перевершує жіночий

Хто зверху: вчені довели, що чоловічий інтелект перевершує жіночий

Дослідники з Університету Вашингтона опублікували в журналі Cell доводи про те, чому чоловіки розумніші. Вчені встановили, що мозок чоловіків володіє здатністю швидше обробляти інформацію і вибирати правильне рішення.

Фахівці проводили експеримент, в якому досліджували швидкість реакції на графічну картинку чоловіків і жінок. В результаті вони виявили, що при приблизно рівній швидкості надходження інформації в жіночий і чоловічий мозок, у чоловіків все ж виходить швидше ухвалювати потрібне рішення.

«Мозок жінок обробляє вхідну інформацію на 25-75% відсотків повільніше чоловічого», — конкретизували наукові фахівці.

Дані експерименту, зазначають його автори, допоможуть визначити фізіологічні, еволюційні та хімічні нюанси, що відрізняють роботу організму у жінок і чоловіків.

Дивно, але тести дослідників показали, що найбільшою швидкістю в справі обробки інформації має мозок чоловіків з порушеннями психічного розвитку.

Згідно з висновками вчених на цей рахунок, у таких чоловіків ослаблене регулювання нейронної активності, що зменшує час реакції і суттєво загострює сприйняття інформації.

Syla.news

525 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up