"Електрон" може надати Львову лише 50 автобусів. Решту - привезуть з Білорусі, - Андрій Білий

“Електрон” може надати Львову лише 50 автобусів. Решту – привезуть з Білорусі, – Андрій Білий

Львівська міська рада визначила, що для покращення якості пересування в цьому році місту необхідно закупити 150 нових автобусів. Натомість, львівська корпорація “Електрон” повідомила, що може надати лише третину необхідної кількості. Тому було прийняте рішення закупити решту у білоруського виробника.

“В цьому році місто закупляє 150 одиниць великих 20-метрових автобусів. І коли ми зрозуміли, що необхідна така кількість, аби покращити якість перевезення, ми дали запит місцевому виробнику. “Електрон” відповів, що до кінця року зможе поставити лише 50 автобусів. Тому ми замовили у місцевого виробника 50 автобусів, щоб його підтримати, не дивлячись на те, що ціна відрізняється, і 100 дали наступному, що по ціні зміг би поставити їх до кінця року, і ним виявився білоруський МАЗ”, – пояснив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий. 

Зазначається, що один автобус білоруського виробництва коштує 122 тис. євро. Це на 25 тис. євро дешевше, ніж за автобус виробництва «Електрон». Загалом, уся партія зі 100 білоруських автобусів обійдеться місту 12,2 млн євро.

“Гарантії на львівські та білоруські автобуси однакові. Про споживання палива можна буде говорити вже в процесі використання. Якість двигуна відрізняється тим, що у МАЗ використовують двигун Mercedess, а “Електрон” – Кам’янець. Якість ми перевіримо вже на практиці. Зовні автобуси дуже подібні, мають великі вікна та багато простору”, – додав Андрій Білий. 

Наразі, перша десятка автобусів вже пройшла процедуру розмитнення. З вересня вони почнуть курсувати на автобусних маршрутах міста. Що стосується маршрутів — рішення буде оприлюднено після проведення конкурсу на визначення перевізників.

Першочергово нові автобуси планують запустити на маршрути, де не їздить електротранспорт. Під них підпадають Рясне, Винники, Рудно, Галицьке перехрестя. Також додаткові автобуси випускатимуть на такі завантажені маршрути, як: Сихів, Підзамче та район АС-3.

Комунальний перевізник, ймовірно, отримає від 8-ми до 12-ти маршрутів, які  раніше вони ніколи не обслуговували.

Наталія Козак, Syla.news

532 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up