Власники елітних автівок сплатили вдвічі більше податків

Власники елітних автівок сплатили вдвічі більше податків

Впродож першого півріччя 2018 року власники елітних автомобілів сплатили 97,2 млн грн в місцеві бюджети транспортного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ця сума зросла більш ніж у 2,3 рази, тобто на 55,2 млн грн.

Про це повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби.

“Протягом січня-липня 2018-го власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів 97,2 млн грн транспортного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума сплаченого податку зросла на 55,2 млн грн або більше ніж 2,3 рази”, – йдеться у повідомленні.

В основному податки стягувались із власників автомобільних марок Mercedes, BMW, Lexus, Audi, Land Rover.

У ДФС також нагадали, що транспортним податком обкладаються легкові автомобілі, з року випуску яких пройшло не більше п’яти років і середня ринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2018 році – понад 1,4 млн грн). Ставка транспортного податку становить 25 тис. грн на рік.

Нагадаємо, що Volkswagen став найпопулярнішою “Євробляхою”.

Syla.news

452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up