Уряд заборонив ввезення цементних сумішей з Росії до України

Уряд заборонив ввезення цементних сумішей з Росії до України

Сьогодні, 29 серпня, Кабінет Міністрів заборонив ввезення на територію України напівфабрикатів для виробництва цементу з Російської Федерації. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як відомо, цементний клінкер – спечена суміш вапняку та глини або шлаку, напівфабрикат, що використовується при виробництві цементу.

Заборона на ввезення клінкерів з РФ відбувається в рамках політики економічної протидії дискримінаційним діям щодо України з боку держави-агресора.

За результатами 2017 року зафіксовано зростання іморту цементних клінкерів із РФ до України майже вдвічі у порівнянні з 2016 роком – майже 0,9 млн тонн вартістю $32,9 млн проти 0,5 млн тонн вартістю $14,4 млн.

Можливі наслідки цієї ситуації – погіршення економічного становища українських компаній-виробників цементу.

Очікується, що рішення Уряду приведе до скорочення залежності української економіки від імпорту і нарощування обсягів власного виробництва цементних клінкерів.

Наразі на підприємствах цементної галузі в Україні  працює близько 5500 працівників із рівнем середньомісячної заробітної плати близько 10 тис. гривень.

Рішення Уряду дозволить зберегти наявні робочі місця із відповідним рівнем оплати праці, а також сприятиме створенню нових робочих місць у галузі.

Syla.news

494 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up