Укрзалізниця надала 300 тисяч квитків для повернення українців з відпустки

Укрзалізниця надала 300 тисяч квитків для повернення українців з відпустки

Для зручного виїзду українців з головних курортів країни в останній тиждень літнього сезону  Укрзалізниця запропонувала майже 300 тис. квитків у пасажирських поїздах. Повідомляється, що цього літа найпопулярнішими напрямками для подорожей залишилися південь та захід України.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Укрзалізниця”.

На період з 27 серпня по 2 вересня 2018 року включно Укрзалізниця запропонувала пасажирам 42 416 місць у поїздах, які курсують з Приазов’я, 100 775 місць – у поїздах з курортів Одещини, 147 486 місць – до уваги відпочивальників, які повертаються цього тижня з Західної України.

Нагадаємо, у липні Укрзалізниця запропонувала пасажирам майже 3,6 млн місць у поїздах далекого сполучення різних напрямків. Їх значна частина  – майже 2,4 млн місць – у найпопулярніших напрямках для літнього відпочинку.

Крім цього, цьогоріч Укрзалізниця призначила додатково 23 літні поїзди та збільшила періодичність курсування шести цілорічних поїздів. Також до свят призначаються додаткові поїзди відповідно до пасажирського попиту.

Для обслуговування подорожуючих у період літніх відпусток залізничники підготували 2941 пасажирський вагон.

Syla.news

Коментувати

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up