У Львові стартує другий "Знесіння Фест": програма святкування

У Львові стартує другий “Знесіння Фест”: програма святкування

У неділю, 2 вересня, стартує «Знесіння  Фест», який традиційно відбуватиметься у  Fest Republic за адресою вулиця Старознесенська  24-26. Фестиваль проводиться вдруге.

«Ідея фестивалю належить ініціативній групі мешканців Знесіння. Ми хотіли, щоб мікрорайон Знесіння мав свій фестиваль. «Знесіння Фест» створений для розвитку сусідської ідентичності, народження різних проектів. Дійство відбувається не лише для мешканців Знесіння, а й для жителів усіх районів Львова», – розповідає співорганізатор фестивалю Юлія Гвоздович.

Цьогоріч фестиваль буде присвячений сторіччю утворення ЗУНР і подвигу Українських Січових Стрільців. Фестивальна  програма буде пронизана історичною тематикою.

Зокрема, у парку “Знесіння” відбуватиметься реконструкція бою Січових Стрільців,  співання стрілецьких пісень, лекції істориків. Усі, хто завітають на фестиваль з сім’єю, зможуть взяти участь в естафеті. На заході для дітей буде створена ціла алея майстер-класів.

« Буде багато різних майстер-класів не тільки для дітей, а й для дорослих. Наприклад, виготовлення ляльки – мотанки. Усі охочі зможуть відвідати екскурсію парком  Знесіння. Багато львів’ян не знають, які цікаві та історичні місця розташованні у парку. Наприклад, можна побачити сліди геологічної пам’ятки – давні морські мушлі», – зазначає Юлія Гвоздович.

Зареєструватись на екскурсію парком можна за посиланням.

Програма фесту тут.

Христина Генсьорська, Syla.news

 

 

Коментувати

338 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up