Сміттєзвалище на Північній розчистили. Літакам більше нічого не грозить, - Назарій Романчук

Сміттєзвалище на Північній розчистили. Літакам більше нічого не грозить, – Назарій Романчук

Сміттєзвалище на вулиці Північній у Львові, що загрожувало роботі аеропорту “Львів” розчистили до кінця. Відтепер сміття, що прямувало туди буде перевантажуватись і вивозитись доки Львівська ОДА не знайде альтернативну ділянку для його утримання. Повідомляється, що діяльність сміттєзвалища та скупчення на ньому птахів більше не заважатиме функціонуванню аеропорту.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«На сьогодні перевантажувальна станція повністю очищена від того сміття, яке лежало тут упродовж декількох років, є абсолютно чистий майданчик, на якому здійснили дезінфекцію, засипку відповідним грунтом», – розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Окрім того, він повідомив, що станом на сьогодні тут здійснюється лише поточне перевантаження сміття на великогабаритний транспорт і, відповідно, вивозиться з цих меж. Наразі тривають пошуки альтернативного місця для вивозу сміття.

“Поки не буде знайдена альтернативна земельна ділянка сміття буде надходити туди і там перевантажуватиметься, але воно не буде там складуватися як раніше. Воно приїжджатиме, і одразу поточно забиратиметься”, – додав директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА

Зазначається, що активні роботи з утилізації тривають з 10 червня.

“Попереднє керівництво ТОВ «АВЕ Львів», на жаль, допустило до того, що тут було перенакопичення відходів і у нас не було іншого виходу як запросити керівництво цієї компанії і поставити жорстку вимогу. Окрім того, до цього додались звернення, що надходили від Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького, адже ця ділянка розташована близько до аеропорту і не може використовуватися для перевантаження”, – пояснив Назарій Романчук.

Він додав, що поки невідомо як надалі використовуватиметься ділянка сміттєзвалища.

Аби відлякувати птахів від колишнього сміттєзвалища зараз закуповують систему коршунь. Повідомляється, що поки система працює –  для літаків немає небезпеки.

Натомість, керівництво «АВЕ» ухвалило рішення про зміну керуючих компанією. Новий керівник  ТОВ «АВЕ Львів» сьогодні приступив до роботи і результатом цього є впорядкування цієї перевантажувальної станції.

Сміття, яке попередньо складували на цій перевантажувальній станції вивозять на як полігони області, так і на полігони поза її межами.

Відомо, що за 2,5 місяці очищення службі вдалось вивезти до 10 тисяч тонн відходів, понад ту кількість, яка сюди надходила. Наразі на території станції систематично здійснюють дезінфекцію. Також ділянку повністю вирівняють піском.

Наталія Козак, Syla.news

Коментувати

225 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up