"Нам треба розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами", - Петро Порошенко

“Нам треба розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами”, – Петро Порошенко

Петро Порошенко під час 13-ї наради керівників закордонних дипломатичних установ України  наголосив на важливості економічної дипломатії. Він пояснив, що 60 % переробленої сільськогосподарської продукції будуть спрямовані на експорт у 38 країн – від Коста-Ріки до Японії.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента.

“Власник підприємства Сергій Сипко, який раніше створив компанію Sandora, яку пізніше продав Pepsi co, і ці гроші знову вкладає в створення нових робочих місць і нового виробництва в Україні. «Він попросив: Петро Олексійович, наполегливо працюйте над створенням зон вільної торгівлі, мені вони потрібні з Великою Британією, Японією та іншими країнами. Так само як і безвіз, який мені потрібен з Кореєю… Слухайте, абсолютно чіткі завдання ставить інвестор з далекого села в Миколаївській області. Це приємно», – зауважив Петро Порошенко. За його словами, зростання інтересу до створення зон вільної торгівлі з Україною сигналізує – все більш комфортно бізнес почуває себе в нашій країні, бо він має полегшений доступ на ринки”, – йдеться у повідомленні.

Президент відзначив суттєве пожвавлення у зростанні торгівлі з ЄС – з 32% до 43%.

“Про США я вже не говорю, бо ми маємо понад 60% зростання. Це лише підтверджує правильність визначеної нами стратегії модернізації української економіки”, – додав Порошенко.

Президент наголосив, що в умовах дії режиму вільної торгівлі з ЄС та здійснюваних реформ, зараз в Україні відкриваються принципово нові можливості для інвесторів, “країна піднімається сходинка за сходинкою в рейтингу Doing business щодо інвестиційного клімату, робить вагомі кроки в боротьбі з корупцією та дерегуляцією”.

“Ми маємо продовжувати роботу з максимальної диверсифікації наших економічних зв’язків. Адже, розв’язавши проти України торговельну війну, економічну війну Росія була твердо переконана, що вона зможе задушити нашу економіку, бо розраховувала на нашу критичну залежність від свого ринку”, – додав Президент.

Крім того, Президент згадав держпідприємство “Зоря-Машпроект”, де більше 90% збуту продукції який раніше віддавли до РФ і основним покупцем був «Газпром» та Рособоронекспорт.

“В один день були скасовані існуючі контракти. І 12 тис. працівників в Миколаєві за розрахунками країни-агресора мали бути негайно звільнені. Що зробили ми? Знайшли виходи на ринки Південно-східної Азії, переорієнтували український паливно-енергетичний комплекс на купівлю продукції вітчизняного виробництва. І на сьогоднішній день ми маємо працююче підприємство із завантаженням більше як 85%. Це було непросто, але вихід на ринок кожної країни супроводжувався державною підтримкою”, – розповів Президент.

Нагадаємо, Президент України взяв участь в успішних випробуваннях 32 МВт енергетичного двигуна на Миколаївщині на заводі “Зоря-Машпроект”. Перші контракти, які вже надійшли на “Зорю” становлять більше 360 млн гривень. Порошенко зазначив, що жодна країна світу сьогодні не може похвалитися такими результатами.

Syla.news

Коментувати

356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up