Instagram спрощує верифікацію користувачів

Instagram спрощує верифікацію користувачів

Тепер акаунтам з великою кількістю підписників для верифікації своєї сторінки необхідно буде надіслати підтвердження в необхідній формі. Раніше користувачі сподівалися, що коли-небудь Instagram сам помітить їх і надасть такий статус.

Портал The Verge розповів про оновлення безпеки і новий спосіб підтвердження своєї сторінки в соціальній мережі.

Для того, щоб підтвердити свою сторінку, необхідно зайти в свій профіль, перейти в «налаштування», вибрати «запит підтвердження» і заповнити необхідну інформацію. Після цього адміністрація розгляне заяву і оголосить, схвалена вона чи ні.

Читати також:  У соцмережі публікують "екранізовану" у Львові історію дівчинки жертви Голокосту

Зміни торкнулися і системи безпеки. Відтепер налаштувати двофакторну аутентифікацію можна через сторонні сервіси, які співпрацюють з Instagram, такі як Google Authenticator і DUO Mobile. Таким чином користувачі зможуть отримувати коди підтвердження через призначені для цього додатки, що є більш безпечним способом.

Крім цього, з’явилася функція «дані облікового запису», яка автоматично буде показувати інформацію про сторінку з великою кількістю підписників. Можна побачити країну, в якій знаходиться користувач, зміни імені власника аккаунта за останній рік і будь-які оголошення, що з’являються на сторінці.

Читати також:  Instagram дозволив нову функцію

Всі ці нововведення впроваджені для спрощення отримання інформації про користувачів, що в підсумку призведе до посилення безпеки соціальної мережі.

Syla.news

548 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up