"Боротьба із контрабандою - це не піар", - Володимир Гройсман

“Боротьба із контрабандою – це не піар”, – Володимир Гройсман

За два місяці боротьби із контрабандою до українського бюджету додатково надійшло 12,6 млрд гривень. Про це повідомляє прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook. 

“Я періодично чую, що наша боротьба з контрабандою – це піар. Начебто ми боремося зі схемами лише на словах. Ось, що я хочу на це відповісти. Ми виявили з десяток цілком реальних, а не уявних схем, які найчастіше використовують клани контрабандистів”, – йдеться у повідомленні. 

Також він додав, що результати боротьби вже є. За його словами, за два місяці роботи до українського бюджету додатково надійшло 12,6 млрд грн.

“Ми фактично витягли ці гроші з кишень тих, хто вигадав хитромудрі схеми заробітку на державі. І як наслідок – з кожним днем у нас стає все більше ворогів. Але хай не живуть ілюзіями, ми не зупинимось”, – повідомляє прем’єр-міністр. 

Зазначимо, 18 червня в уряді повідомили про розробку плану дій, спрямованих на ефективну боротьбу з контрабандою і тіньовими схемами на митниці.

За даними Державної фіскальної служби, за липень 2018 року в держбюджет від митниці надійшло понад 29,7 млрд гривень. Це на 3,7 млрд гривень більше, якщо порівнювати з липнем 2017 року. При цьому відносно червня 2018 показники надходжень до держбюджету від митниці зросли майже на 3,2 млрд гривень.

3 липня Гройсман вніс до Ради законопроект про криміналізацію контрабанди. Законопроектом пропонується змінити статтю 201 Кримінального кодексу України та передбачити кримінальну відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у значних розмірах.

У середині липня він оголосив, що урядова ініціатива щодо протидії контрабанді почала давати результати, зокрема було виявлено порушень на понад 2 мільярди гривень.

Нагадаємо, раніше Гройсман назвав найбільш економічно розвинений регіон України.

Syla.news

524 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up