YouTube скасував можливість пропускати рекламу

YouTube скасував можливість пропускати рекламу

Сервіс YouTube оголосив про зміни для авторів каналів, які зможуть розміщувати у себе рекламу, що не відключається. Довжина таких рекламних роликів відтепер  становитиме 15-20 секунд.

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на Mashable.

Якщо раніше реккламу можна було пропустити після п’яти секунд перегляду, то тепер такої можливості не буде. Такий перехід станеться автоматично навіть в тому випадку, якщо творцям контенту невідключувана реклама раніше була недоступна. Якщо автори контенту хочуть, щоб їх глядачі все ще могли пропускати рекламу у відео, їм доведеться змінити налаштування вручну.

У відеоролику, який розповідає про нововведення, YouTube вказує, що рекламодавці платитимуть більше коштів за рекламу без можливості пропуску. Це збільшить кількість грошей для творців контенту, які додають в свої ролики ці оголошення.

У відповідь на прохання про коментар представник YouTube лише вказав на сторінку Mashable, в якій детально описується, як творці можуть контролювати кілька типів реклами. Через Adsense вони мають змогу блокувати певних рекламодавців, а також цілі категорії оголошень. Про оголошення, які не можна пропустити, на станиці підтримки згадок поки немає.

Оголошення, які не можна пропустити, для всіх творців відеоконтенту почнуть розгортати вже на наступному тижні.

Syla.news

 

Коментувати

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up