"Включайся": сьогодні у Львові розпочнеться тренінг для небайдужої молоді

“Включайся”: сьогодні у Львові розпочнеться тренінг для небайдужої молоді

У вівторок, 28 серпня, стартує тренінговий курс «Включайся», який призначений для молоді від 16 до 30 років. Під час дводенного тренінгу учасники дізнаються, як надавати першу медичну допомогу, правильно поводитись у стресових ситуаціях та вберегти від небезпеки себе та інших. Заняття відбуватиметься 28 та 29 серпня.  

Повідомляє кореспондент Syla.News.

«Мета курсу – мотивувати молодь звернути увагу на питання власної безпеки та громади. Завдяки комплексному навчанню людина вчиться, як опанувати  себе у стресовій ситуації та вчасно надати медичну допомогу. Психологи визначають рівень стресостійкості  учасників і працюють над їхніми  слабкими сторонами у загрозливих ситуаціях. Інструктори з патрульної поліції вчать правильно самооборонятись та розповідають про допустимий рівень самозахисту», – розповідає головний спеціаліст відділу Молодіжної політики ОДА Софія Курман.

Під час тренінгу уся теоретична інформація закріплюватиметься практичними вправами. Під час курсу учасники надаватимуть медичну допомогу  за допомогою бинтів та джгутів, при цьому всі завдання відпрацьовуватимуться на манекенах.

При відборі на серпневий тренінг віддавали перевагу учасникам з районів Львівської області.

” Ми це зробили для того, щоб учасники з районів могли влаштовувати схожі курси у своїх населених пунктах. В організації допомогти можуть райдержадміністрації. Також патрульна поліція може провести тренінг з самооборони, а спеціалісти проконсультувати з надання медичної допомоги”, – зазначає Софія Курман.

Заняття відбуватимуться у Львівському обласному молодіжному центрі.

Христина Генсьорська, Syla.news

 

 

Коментувати

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up