Українці зможуть електронно оформити право на власне будівництво

Українці зможуть електронно оформити право на власне будівництво

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна  реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на основі будівельного паспорта.

Програма призначена для людей, що займаються будівництвом господарських будівель, гаражів, садових, дачних та приватних приміщень, які заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м².

Раніше оформлення права власності на будівництво займало 30 днів. Як пояснюють у Державній архітектурно-будівельній інспекції України, електронна система значно полегшить оформлення. Користувач за декілька хвилин отримає поштою електронне повідомлення про реєстрацію початку будівельних робіт.

Щоб скористатись новою е-послугою та зареєструвати повідомлення, потрібно мати земельну ділянку та оформлене право власності, а не оренди.  Кадастровий номер повинен бути занесений у реєстр речових  прав Мін’юсту.

Христина Генсьорська, Syla.news

Коментувати

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up