У Львові спеціальний відділ інспекторів штрафуватиме за порушення правил паркування

У Львові спеціальний відділ інспекторів штрафуватиме за порушення правил паркування

Наприкінці вересня  у Львові розпочне роботу  відділ інспекторів, які штрафуватимуть  за порушення правил зупинки та стоянки. Інспектори працюватимуть на основі закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Інспектори  зможуть побачити  всю інформацію про власника автомобіля у базі даних реєстрації транспортних засобів. За умови порушення парковки працівник матиме право оштрафувати власника автомобіля або евакуювати його транспортний засіб.

Порушник матиме право сплатити штраф упродовж 15 днів. У випадку несплати сума штрафу зростатиме.

«Ми розуміємо, що у Львові є обмежена кількість паркомісць, і місто не можливо збільшити, однак можна зменшити сам пасажиропотік. Через це наша комісія з безпеки дорожнього руху розробляє маршрути автомобілів таким чином, щоб якомога більше розвантажити центр. Ми, як місто, націлені на те, щоб якомога більше використовувався громадський транспорт, щоб він мав можливість швидше приїхати і краще курсувати», – розповідає Юрій Діль, начальник управління безпеки міста.

Повідомляється, що спочатку у місті працюватимуть 10-15 інспекторів – у кожному районі по два.

Інспектори робитимуть чотири фото з прив’язкою до місцевості на місці порушення  і ухвалюватимуть рішення про евакуацію.

Syla.news

Коментувати

245 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up