У Львові підписали меморандум щодо створення Академії боксу

Відомий боксер Андрій Котельник відкриє у Львові академію боксу. Навчальний заклад створять на базі Львівського училища фізичної культури.

Підписання меморандуму відбулося у вівторок, 28 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося щодо створення Академії боксу імені Андрія Котельника.

Підписували документ Андрій Котельник, чемпіон Світу у напівсередній ваговій категорії за версією WBA, кавалер Орденів «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів та Степан Родак, директор Львівського училища фізичної культури.

“Академія боксу ім. Андрія Котельника – це спільний проект КЗ ЛОР “Львівське училище фізичної культури” і Благодійного фонду Андрія Котельника – навчально-спортивне утворення, яке створюється на базі відділення боксу училища з метою формування ефективної системи підготовки перспективних спотрсменів – резерву до національних збірних команд України”, – йдеться в інформації про навчальний заклад.

Фінансування академії здійснюється спільними зусиллями училища та фонду, надходжень від спонсорів і меценатів через рахунки училища та фонду.

Читати також:  Усик втратив титул WBA

Для вирішення перспективних питань розвитку академії, залученння фінансових ресурсів для забезпечення її діяльності і контролю за їх використанням, ефективної взаємодії з органами влади, установами, юридичними та фізичними особами в академії створюють Наглядову раду. Її очолить Андрій Котельник.

Андрій Котельник

За словами боксера, у закладі навчатиметься молодь віком від 13 років, яка вже досягла певного рівня у спорті. Йдеться про призерів і переможців турнірів та чемпіонатів, які зможуть вступити до академії без іспитів.

«Навчання в включатиме проживання та харчування. Найкращі студенти отримуватимуть стипендію та екіпірування від академії. Я сам виступаю інвестором проекту, також коштами допомагають мої друзі», – розповів Андрій Котельник.

Марта Лазарчук, Syla.news

Читати також:  Львів'яни обирають «Почесного громадянина міста»
947 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up