"Ця дорога має працювати для людей, а не для президента", - Порошенко про ремонт автошляху Калинівка - Снігурівка

“Ця дорога має працювати для людей, а не для президента”, – Порошенко про ремонт автошляху Калинівка – Снігурівка

У рамках робочої поїздки на Львівщину президент Петро Порошенко ознайомився з результатами ремонту автомобільної дороги державного значення Т-15-08 Калинівка-Снігурівка. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook

Під час спілкування з місцевими мешканцями Президент поставив до підрядників вимоги щодо якості побудованих ними доріг та наголосив на важливості відповідальності за неякісне виконання замовлення.

“Ця дорога має стояти не тільки як є президент, ця дорога має працювати для людей десятки років. Ми маємо сформувати механізм гарантій, коли підрядник гарантує якість – що вона і взимку, і влітку, і під час спеки, і на морозі буде працювати. Нам ніяка показуха тут не потрібна. Не для цього ми починали робити”, – наголосив Петро Порошенко.

Також Порошенко акцентував на прозорості проведення тендерів і формуванні вартості робіт.

“Друга позиція – це «відкати». Бо завжди у нас раніше робилося як? Контракт на 400 мільйонів, 40-80 мільйонів «відкат». Не зароблених, вкрадених у людей грошей через механізми корупції, які корумпують центральну і місцеву владу. Для мене є принципова позиція: кожен підрядник, кожен замовник – це процедура тендеру”, – констатував він.

Він також зауважив, що корупція та “відкати” – це проблема всієї країни, і наголосив, що задля боротьби з цим явищем влада започаткувала роботу системи Prozorro. Він також підкреслив, що здійснюватимуться кроки, що запобігатимуть намаганням обійти систему.

“Ми разом з моєю командою започаткували роботу системи Prozorro. Закріпили на законодавчому і на державному рівні. Але вони вже розумні і знайшли вихід як обходити систему – йдуть в Антимонопольний комітет, блокують тендери, роблять інші речі. І ми на сьогоднішній день будемо закривати ці позиції і всі державні закупівлі, всі закупівлі за кошти державних і місцевих бюджетів мають йти прозоро”, – сказав президент.

Президент також нагадав, що коли починався експеримент із залучення на фінансування будівництва доріг перевиконання надходжень з митниці, ніхто не вірив в його успіх. Тому нині важливо демонструвати, що зміни у стані доріг є, і експеримент працює, переконаний він.

“Всі думали, що гроші розкрадуть. Ніхто не вірив що до нас, простих людей, це добереться. А якщо і добереться, то це вже не за нашого життя. А тут  – за рік-два ситуація змінюється і змінюється кардинально. Бо дорога – це не лише можливість проїхати, а це є розвиток економіки”, – сказав Порошенко.

Syla.news

Коментувати

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up