Так званий "міністр ДНР" проситься в Україну

Так званий “міністр ДНР” проситься в Україну

Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» скористався «міністр ДНР». В результаті спецоперації української контррозвідки з тимчасово окупованої території Донецької області колишнього «міністра культури та туризму» терористичної організації «ДНР» було виведено.

Повідомляє прес-служба СБУ у Львівській області.

Правоохоронці встановили, що мешканець Донецька у травні 2014 року приєднався до незаконних збройних формувань. Перебуваючи у лавах так званої «народної ради ДНР», під кураторством спецслужб Росії, він брав участь в організації псевдореферендуму на тимчасово окупованій території Донбасу. Також чоловік займався формуванням самопроголошених «органів влади та управління».

“Після проведення «референдуму» поплічник терористів обіймав посаду «в.о. міністра культури та туризму ДНР». При цьому він неодноразово відвідував територію Росії для виступів на пропагандистських телеканалах та зустрічей з кураторами. Згодом так званий «міністр» покинув «політичну» діяльність та займався підприємництвом у тимчасово окупованому Донецьку”, -йдеться у повідомленні.

У липні 2018 року він виявив бажання скористатися програмою СБУ «На тебе чекають вдома», у зв’язку з чим звернувся до української спецслужби. Чоловік повідомив про свою участь у діяльності терористичної організації «ДНР», а також факти безпосередньої причетності РФ до окупації окремих районів Донбасу та іншої протиправної діяльності в Україні.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Як відомо, Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях  так званої «ДНР» та «ЛНР».

Коментувати

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up