Стало відомо, у яких регіонах аптеки продавали "доступні ліки" за завищеними цінами

Стало відомо, у яких регіонах аптеки продавали “доступні ліки” за завищеними цінами

Держпродспоживслужба продовжує здійснювати моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки». За січень-липень поточного року працівники працівники служби в областях та у місті Києві працівники служби провели 8148 моніторингів, проаналізували понад 1,4 млн цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення.

Повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

На підставі аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів, здійснюється контроль за правильністю застосування суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, а також граничних оптових та роздрібних надбавок до цін на ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню з бюджету.

Так, у липні в Волинській, Луганській, Одеській, Харківській областях аптеки відпускали лікарські засоби із застосуванням завищеного рівня граничних постачальницько-збутових надбавок.

За результатами цієї роботи головні управління Держпродспоживслужби у вищезазначених областях провели роз’яснювальну роботу та рекомендували аптекам привести у відповідність до чинного законодавства граничні рівні постачальницько-збутових надбавок.

Нагадаємо, за програмою “Доступні ліки” Кабінет міністрів здійснює нагляд за серцево-судинними медичними препаратами – аміодарон, амлодипін, атенолол, верапаміл, гдрохлор-тіазид, спіронолак-тон, фуросемід, дигоксин, еналаприл, ізосорбіду динітрат, карведилол, клопідогрель, метопролол, симвастатин, бісопролол, нітрогліцерин, лозартан, від діабету ІІ типу – гліклазид, метформін,глібенкламід та від бронхіальної астми – беклометазон,будесонід, сальбутамол.

Коментувати

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up