"Ми будемо першими, хто матиме стовідсоткову електронну систему охорони здоров’я", - Уляна Супрун

“Ми будемо першими, хто матиме стовідсоткову електронну систему охорони здоров’я”, – Уляна Супрун

З нагоди щорічної міжнародної зустрічі лікарів, яка триває з 25 по 29 серпня у Львові, до міста приїхала виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Місто Лева вперше прийняло таку велику кількість представників Міжнародної асоціації сімейних лікарів.

Кореспондент Syla.news повідомляє:головною темою зустрічі було ліцензійне використання Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги  – ICPC -2.

Як зазначає Олег Петренко, вже  623 медичних заклади підписали договори з національною службою здоров’я та перейшли на нову систему фінансування. І додмає, що 39 з них – зі Львова та Львівської області.

Також обговорили питання функціонування системи  ICPC-2,  призначеної  для електронного ведення медичних записів.  Повідомляється, що отримання статистичних відомостей через таку програму  є достовірнішим, ніж ручний підрахунок записів пацієнтів.

“Сімейну медицину можна розвивати, як фундамент системи здоров’я. Через електронну систему ми можемо спрощувати життя лікарів та пацієнтів.  Ми будемо першими, хто матиме стовідсоткову,  найбільш наближену до лікарів та пацієнтів електронну систему охорони здоров’я”, – розповіла Уляна Супрун.

Також в.о. міністра охорони здоров’я України зауважує, електронна система полегшить  роботу медика, який зможе більше часу приділяти пацієнту, а не паперовій рутині.  Зрештою пацієнтам не доведеться  йти в лікарні з великими медичними книжками. Вся інформація зберігатиметься в електронному варіанті.

Окрім того, у системі  ICPC-2  можна кодувати причину окремого звернення пацієнта до лікаря.

Зазначається, що українській медицині треба прагнути до впровадження абсолютного електронного документообігу. За словами експертів, це справжній ривок в цифрове майбутнє, зробити який Україна може вже через два роки.

Захід відбувся з нагоди щорічної міжнародної зустрічі лікарів, яка триватиме з 25 по 29 серпня. Львів –перше місто в Україні, що приймає таке велике зібрання Міжнародної асоціації сімейних лікарів.

П’ятдесят українських педіатрів, сімейних лікарів та терапевтів  разом із закордонними колегами упродовж зустрічі обговорюють  зміни в медичній  системі.

Христина Генсьорська, Syla.news

Коментувати

274 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up